Про команду

logo ww
«Drive for enjoy»


logo ww Олександр Підлуський та Руслан Ткачук створюють команду для виступу в російському чемпіонаті RBR-RU Championship 07/08. До них перед стартом приєднався Кирило Коломієць. Дебютний чемпіонат приніс команді срібло в командному заліку класу N4. Всі пілоти виступали на однаковій техніці - Mitsubishi Lancer Evo 9.
logo ww Не без участі членів команди, свою історію починає український чемпіонат RBR-UA. Звичайно наша команда бере активну участь у чемпіонаті. До команди приєдналися Назарій Лебедь, Катя Підлуська та Артур Горголь. Не для всіх дебютний чемпіонат був вдалим, проте в українському заліку команді вдалося завоювати бронзу.
logo ww Другий сезон чемпіонату України для нашої команди став найкращим в історії. Друге місце в українському заліку та третє в міжнародному здобували наступні пілоти: Руслан Ткачук, Кирило Коломієць, Олександр Підлуський, Назарій Лебедь та Катя Підлуська. В особистих заліках в активі пілотів 5 кубків.
logo ww Третій український сезон команда почала в незмінному складі, проте повторити минулорічний успіх не вдалося. Завоювати кубок вдалося тільки Каті Підлуській.
logo ww Четвертий сезон також не приніс команді призів. Всього сьоме місце в міжнародному та четверте в українському заліку. Серед пілотів в призах фінішувала знову тільки Катя Підлуська - бронза в класі S1600 (як в міжнародному, так і в українському).
logo ww На старті п'ятого сезону в команді відбулися деякі зміни. Катя Підлуська завершила кар'єру, Кирило Коломієць тимчасово припинив свою участь, але команду поповнив Нікіта Уткін. В міжнародному заліку команда стала тільки восьма, а от в українському - взяла бронзу. Вагомий внесок внесли Уткін та Підлуський, які завоювали срібло в українських класах У12 та У10.
logo ww Найгірший свій результат команда показала в сезоні 2013-2014 років. Стартували сезон в такому складі: Олександр Підлуський, Руслан Ткачук та Назарій Лебедь. В кінці сезону до команди приєднався Андрій Баглай. Проте очки в міжнародний командний залік приносив тільки Олександр. І всього 6 очок... В національному заліку справи були дещо кращі, але і тут команда і пілоти залишилися без нагород.
logo ww Після проваленого попереднього сезону, наступний команда почала в істотно новому складі. Компанію старожилу Олександру Підлуському склали Саша Кевлюк, Денис Руді, Руслан Харланов та знову повернувся в команду Нікіта Уткін. В підсумку пристойне 6 місце в міжнародному командному заліку та бронза в українському. Три кубки зібрав Саша Кевлюк - срібло в міжнародному класі N4, бронза українського абсолюту і золото українського класу У3. По сріблу завоювали також Уткін та Підлуський (класи У2 та У5 відповідно), бронза у Руді (У3).
logo ww В сезоні 2015-2016 років в команді знову зміни. Залишили команду Кевлюк, Руді та Харланов. Замість них два новачка - Петр Смірнов та Володимир Коваль. Крім того знову за команду виступав Андрій Баглай. В міжнародному заліку команд вдалося бути тільки восьмими, а в українському знову треті. В особистих заліках дві бронзи у Підлуського (класи WRC3 та URC3), срібло у Смірнова в класі URC і по бронзі у Баглая (URC 2) та Коваля (URC Prodaction).
logo ww Дев'ятий сезон RBR-UA став сезоном повернення в команду Кирила Коломійця та Назарія Лебедя. З минулого сезону в команді залишилися Олександр Підлуський та Володимир Коваль. Шосте місце в міжнародному заліку команд пристойний результат, зважаючи на велику конкуренцію. Як і срібло в українському. Щодо особистих досягнень, то у Підлуського знову два кубки - бронза в WRC 3 та срібло URC 3. В Коломійця та Коваля срібні кубки за друге місце відповідно в класах URC 2 та URC Junior.


Історія виступів команди в чемпіонатах RBR-UA:
сезон місце в міжнародному заліку місце в національному заліку місце в літньому кубку
2008-2009 12 3 -
2009-2010 3 2 -
2010-2011 5 4 8
2011-2012 7 4 6
2012-2013 8 3 7
2013-2014 24 8 2
2014-2015 6 3 2
2015-2016 8 3 7
2016-2017 6 2 3

    
   
При копіюванні матеріалів сайту, гіперссилка на http://wwvrt.rbr.in.ua/ ОБОВ'ЯЗКОВА! | Copyright Wild West VRT © 2007-2017
логін :
пароль :
Зареєструватись!
Нагадати пароль?