RBR-UA 2016-17: підсумки сезону

RBR-UA 2016-17: підсумки сезону


Свій дев’ятий сезон в чемпіонаті України наша команда проводила в наступному складі: Кирило Коломієць представляв клас WRC 2 (URC 2) на Mitsubishi Lancer Evo 9 (на останньому етапі – Skoda Fabia R5), Олександр Підлуський в класі WRC 3 (URC 3) на Citroen DS3 R3T-MAX, та два представника в класі WRC Junior (URC Junior) – Володимир Коваль на Opel Adam R2 та Назарій Лебедь на Ford Fiesta R2.

Кирило Коломієць не надто вдало почав чемпіонат, зокрема з 5 перших етапів, на одному він не фінішував, а на трьох фінішував по системі ралі 2. Проте в другій половині чемпіонату ситуація покращилась і увінчалася перемогою в класі на останньому етапі. Це перша перемога Кирила в міжнародному класі в чемпіонатах України. В підсумку Коломієць завершив чемпіонат на 6 місці класу WRC 2. Щодо українського класу URC 2, то тут картина виглядає більш позитивною – друге місце з тріумфами на трьох етапах.


RBR-UA 2016-17: підсумки сезонуОлександр Підлуський знову відзначився максимальною стабільність фінішів. В активі Олександра також дебютна перемога в класі WRC 3 – перемога на ралі Зимові вершини. Щодо загального результату, то в міжнародному заліку практично до останнього етапу він вів боротьбу за перемогу з швидкими пілотами Антоном Кочетковим та Андером Вііандом. І в підсумку посів третє місце. В українському заліку в активі Підлуського срібло.

Представники класу WRC Junior по різному провели чемпіонат. Назарій тільки один раз фінішував і закінчив чемпіонат на 12 сходинці міжнародного заліку і на 6-ій українського. А от Володимир був більш стабільним і став 5-им в WRC Junior та завоював срібло в URC Junior.

Щодо кубку, то тут слід відзначити перемогу Олександра Підлуського в українському класі 2WD (в міжнародному в нього бронза). Коваль та Коломієць стартували в класі 4WD і не показали хорошого результату – відповідно 8 та 11 місця в міжнародному класі, та 4 та 6 місця в українському.


admin, 26-06-2017, 13:39, Переглядів: 138, Категорія: News


    
   
При копіюванні матеріалів сайту, гіперссилка на http://wwvrt.rbr.in.ua/ ОБОВ'ЯЗКОВА! | Copyright Wild West VRT © 2007-2017
логін :
пароль :
Зареєструватись!
Нагадати пароль?