Олександр Підлуський: Drive for enjoy

Олександр Підлуський: Drive for enjoy


Олександр Підлуський, вже багато років є організатором Віртуального Чемпіонату України з раллі. Але також він займає посаду менеджера та пілота Української команди "Wild West VRT", яка в цьому році буде приймати участь в нашому Чемпіонаті України з міні-раллі "Віртуальний Кубок Лиманів 2015". З цього приводу ми задали Олександру декілька запитань, на які він люб'язно погодився відповісти.

Олександр, в минулому році в «Віртуальному Кубку Лиманів», Ви брали участь в самому потужному класі P-8, на автомобілі Skoda Fabia S2000. В цьому році всі ми бачимо, що ви подали заявку на участь в класі PS6 на автомобілі Ford Fiesta S1600. З чим пов’язане пониження класу?
- На даний момент Ford Fiesta S1600 є моїм основним авто. В деяких турнірах ми експериментуємо і стартуємо їдемо на орендованому автомобілі. Наприклад в RBR-LT вже стало традицією стартувати на автомобілях класу N4. Минулий "Віртуальний Кубок Лиманів" провів в на Skoda Fabia S2000. Нажаль мені не вдалося показувати гідний результат. Тому вирішено стартувати на вже перевіреному Ford Fiesta S1600.

Чи є у вас, якась особиста стратегія підготовки до майбутнього сезону?
-Та особливої стратегії і не потрібно. У розпалі чемпіонат України RBR-UA, кубок RBR-UA.

Так як ви являєтесь менеджером відомої Української команди «Wild West VRT». Що ви очікуєте від своєї команди в цьому сезоні «Віртуального Кубку Лиманів»? Яким результатом будете задоволені?
-Чекаю хороший результат від хлопців. Ну і я буду старатись підстрахувати їх. Пілоти моєї команди все ще в роздумах стосовно техніки. Адже чемпіонат буде проводитись на новій фізиці (за що окремо дякуємо організаторам).

Основна ставка буде покладена на особистий залік водіїв команди, чи можливо на загальний успіх за підсумками року?
-Якщо пілоти будуть показувати хороші результати в особистому заліку, то і результат команди буде високий.


І на завершення, вже традиційне запитання. Ми б хотіли почути від вашої команди напутні слова, всім учасникам Чемпіоната України по міні-ралі «Віртуальний Кубок Лиманів-2015»
- Девіз нашої команди - «Drive for enjoy». Тому я традиційно бажаю усім учасникам отримувати задоволення від кожного етапу. А організаторам побільше учасників і щоб все йшло гладко і без проблем.


admin, 6-03-2015, 12:13, Переглядів: 567, Категорія: News


    
   
При копіюванні матеріалів сайту, гіперссилка на http://wwvrt.rbr.in.ua/ ОБОВ'ЯЗКОВА! | Copyright Wild West VRT © 2007-2018
логін :
пароль :
Зареєструватись!
Нагадати пароль?