RBR-UA 2012-13: підсумки сезону

П’ятий за ліком чемпіонат України наша команда провела в трохи оновленому вилгяді. Не стартували в складі команди постійні учасники попередніх чемпіонатів Кирило Коломієць та Катя Підлуська. Тільки один етап за команду провів Назар Лебедь. Проте стартували два "ветерани" - Олександр Підлуський та Руслан Ткачук і новачок Нікіта Уткін.

RBR-UA 2012-13: підсумки сезону


Молодий і перспективний Нікіта Уткін, виступаючи на автомобілі Ford Fiesta Mk.VI S2000 зумів показати хороші результати. Так за підсумками чемпіонату, Нікіта потрапив до чільної десятки міжнародного абсолюту (9 місце), заробив срібло в національному класі У12 чемпіонату та бронзу в кубку України.

Ось як Нікіта прокоментував свій виступ в цьому сезоні:

"Так как в прошлом сезоне не удалось много финишировать, в этом году ставил упор на финиш. Но с первой гонкой не удалось, а вот со второй вроде бы пошло. Вошёл в топ 15. После этой пятнадцатки ставил цель топ 10. Как то удалось войти в топ 10, ну и почти все гонки ехал в топ 10. Даже удалось получить бронзу в классе. Самая высокая позиция за чемпионат - 5 место. Самим главным противником в чемпионате был Никита Сорокин. Спасибо ему за это и огромное спасибо команде что поддерживали меня весь сезон. Спасибо организаторам за такой интересный и насыщенный чемпионат"

RBR-UA 2012-13: підсумки сезону


Руслан Ткачук сезон провів в моноприводі на автомобілі класу S1600 Suzuki Ignis. Руслан не дуже впевнено почав чемпіонат (2 сходи на перших 4 етапах), проте далі був більш стабільним і фінішував на всіх решта етапах.

Руслан Ткачук: "Загалом цим сезоном дуже задоволений. Враховуючи попередній, відверто кажучи провальний сезон, в даному вирішив робити ставку на фініші, що, власне, і вдалося. Щоправда не зміг фінішувати у двох ралі. З іншого боку, я би не сказав, що їхав у "сефіті" темпі. Майже на кожному ралі викладався і атакував на всі 100 %.
Результат... Взагалі-то кажуть, що найгірші місця у спорті друге та четверте. Друге, бо не перше, четверте - бо не третє... У мене четверте в укр. заліку. Але я розумію, що на кожному ралі стартувало багато швидких пілотів, тому моя позиція мене швидше радує ніж розчаровує..."

RBR-UA 2012-13: підсумки сезону


Якщо в Руслана це не перший сезон в моноприводі, то для Олександра Підлуського це був новий виклик. Реально оцінюючи свою швидкість і розуміючи що в класах 2 та 3 виступають багато сильних пілотів, Олександр вирішив приєднатись до Руслана в моноприводі і стартував на автомобілі Opel Corsa S1600. Експеримент виявився вдалим. Олександ здобув срібло класу У10 в чемпіонаті та золото в класі У10 в кубку.

"Цей сезон видався для мене дуже напруженим і цікавим." - розповідає Олександр. "В класах 5 та У10 було достатньо швидких і стабільних пілотів. Якщо в міжнародному класі 5 домінували Сергій Кочетков, Андер Вііанд та Петр Водічка, то в національному класі У10 була запекла боротьба за 2-3 місця між мною і двома Русланами - Харлановим і Ткачуком. Завдяки більшій стабільності мені вдалося завоювати 2 місце. Хотів би подякувати хлопцям за цікаву і напружену боротьбу протягом усього сезону. Надіюся настуний сезон буде не менш захоплюючим."

"Як менеджер команди хотів би також відзначити всіх наших пілотів і подякувати за стабільні фініші та хороші результати, які допомогли нашій команді здобути бронзу командного заліку серед українських команд."


admin, 14-06-2013, 13:04, Переглядів: 206, Категорія: News


    
   
При копіюванні матеріалів сайту, гіперссилка на http://wwvrt.rbr.in.ua/ ОБОВ'ЯЗКОВА! | Copyright Wild West VRT © 2007-2017
логін :
пароль :
Зареєструватись!
Нагадати пароль?