Summer Cup' 2012: підсумок виступу команди

Summer Cup' 2012: підсумок виступу команди


Головний підсумок третього за ліком літнього кубку від RBR-UA - друге місце пілота нашої команди Олександра Підлуського в класі S1600 та загальнокомандне шосте місце Wild West VRT.

Олександр Підлуський зі старту кубка став претендентом на призові місця. Проте те, яке остаточне місце він займе вирішилося на останньому етапі. Завдяки перемозі і командній тактиці йому вдалося обійти в таблиці відразу двох свої конкурентів - Євгена Маркова та Фелікса Шекіна.

Рулан Ткачук нажаль недавло стартував. Потім були три вдалих фініши і знову аварія. Тож в кінці сезону він вже не претендував на подіум, проте допоміг команді вагомим очковим внеском.

Новачок команди Нікіта Уткін натомість вдало стартував зайнявши третє місце на першому етапі. Проте на 2, 4 і 5 етапах він не зумів стартувати, чим втратив можливість поборотись за високі місця. А така можливість була. Адже фінішувавши на 3 етапах з 6 він зайняв 5 місце, програвши бронзовому призеру 26 очок, а срібному - 33.

На останньому етапі кубка за команду був заявлений ще один новобранець - Андрій Баглай. Проте він не зумів фінішувати, потрапивши в аварію на SS4.

Цей кубок традиційно нашою командою розцінюється як тренувальний, тому 6 місце команди керівництво не вважає катастрофою. Основною ціллю для команди залишається чемпіонат України. Ми сподіваємось на вдалий виступ в сезоні 2012-2013.


admin, 1-09-2012, 17:13, Переглядів: 39, Категорія: News


    
   
При копіюванні матеріалів сайту, гіперссилка на http://wwvrt.rbr.in.ua/ ОБОВ'ЯЗКОВА! | Copyright Wild West VRT © 2007-2017
логін :
пароль :
Зареєструватись!
Нагадати пароль?