RBR-LT: ADAC Rallye Deutschland

RBR-LT: ADAC Rallye Deutschland


В Німеччині компанію Олександру Підлуському склав Руслан Ткачук, який заявився в клас WRC ACADEMY. Проте для наших гонщиків перший в цьому сезоні асфальтовий епап видався не дуже вдалим. Обидва гонщики потрапили в аварію вже на першому спецвідрізку і змужені були продовжувати боротьбу з солідним штрафом.

RBR-LT: ADAC Rallye Deutschland


Загалом перший день Олександр завершив на 8 позиції в класі PWRC. Другий день склався набагато краще і наш пілот відіграв дві позиції. А в завершальний день йому вдалося відіграти ще дві позиції і посісти 4 місце в фінальному протоколі. Таким чином після 9 етапів в активі в Олександра 90 балів і 4 місце в PWRС. За словами нашого пілота, він спробує поборотись за призове місце в класі і буде серйозно готуватись за завершальних етапів чемпіонату.

Руслан після аварії в перший день також почав навздоганяти суперників в другий і третій дні. Так за другий день він відіграв одну позицію, а в третій ще одну. Проте через проблеми з технікою йому не вдалося стартувати на останньому допі і він оформив схід. Загалом цей чемпіонат він розцінює як зайву можливість потренуватись в бойових умовах в конкуренції з сильними пілотами.


admin, 4-09-2012, 16:28, Переглядів: 51, Категорія: News


    
   
При копіюванні матеріалів сайту, гіперссилка на http://wwvrt.rbr.in.ua/ ОБОВ'ЯЗКОВА! | Copyright Wild West VRT © 2007-2017
логін :
пароль :
Зареєструватись!
Нагадати пароль?