RBR-LT: Rally Mexico

RBR-LT: Rally Mexico


Вдруге поспіль два екіпажі нашої команди фінішують на етапі RBR-LT WRC в заліковій десятці. Цього разу Кирило Коломієць був п'ятим в класі PWRC, а Олександр Підлуський - сьомим.

Нажаль хлопцям не вдалося уникнути неприємностей. Неприємні аварії вже в перший день погіршили їх становище. В другий день Кирило зібрався і успішно подолав 8 допів. А от Олександра знову спіткала невдача. Відео аварії вже на другому допі дня дивіться нище:

В третій день, заключні 4 спецвідрізки пілоти проїхали в спокійному темні і вдало фінішували.

"Попри те, що ми стабільно два етапи поспіль набираємо очки, я все ж не зовсім задоволений нашими результатами. Нам потрібні стабільні фініши без штрафів і тоді наші результати будуть ще кращими" - відзначив після етапу менеджер команди Олександр Підлуський.

Після трьох етапів, наші пілоти набрали по 14 очок і разом з Олексієм Мікулкою ділять сьоме місце. Кращий з українців Сергій Раєвський з 37 балами на другому місці. А лідирує литовець Донатас Пілка (40 очок).

Турнірна таблиця після 3 етапів:

RBR-LT: Rally Mexico


admin, 3-04-2012, 01:10, Переглядів: 24, Категорія: News


    
   
При копіюванні матеріалів сайту, гіперссилка на http://wwvrt.rbr.in.ua/ ОБОВ'ЯЗКОВА! | Copyright Wild West VRT © 2007-2017
логін :
пароль :
Зареєструватись!
Нагадати пароль?